قوانین و مقررات

 توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های  ما منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های مجموعه میکرون تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت‏‌های  مابوده و در این راستا می‏‌کوشیم تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست شما برسد.

   بررسی و مطابقت اقلام سفارش داده شده با فاکتور از جمله تعداد ، نوع کالا ، قیمت ، سلامت فیزیکی کالا و بسته بندی ، همزمان با تحویل کالا .

   در هنگام خرید دقت نمائید اجناس به هیچ وجه پس یا تعویض نمی شود .

   هزینه ارسال از درب کارخانه و باربری بر عهده خریدار می باشد .

با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که خارج از اختیار باشد درچنین مواردی مشتریان گرامی می توانند در زمان تحویل کالا توسط ماموران  پست یا باربری نسبت به عودت مقداری از سفارش و یا کل سفارش اقدام نمایند.

   در صورتیکه کالایی را میخواهید عودت نمایید خواهشمند است از باز کردن و تست آن خودداری نمایید. در غیر اینصورت قابل عودت نخواهد بود.